neuroncrm - آرشیو 1400/12

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 12
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 11
» بازديد سال : 11
» بازديد کل : 11
» اعضا : 0
» مطالب : 20

اگر شما یک کسب‌وکار کوچک یا متوسط ​​هستید که به مصرف‌کنندگان می‌فروشید، احتمالاً می‌خواهید کمپین‌های بازاریابی خود را به‌صورت خودکار و شخصی سازی کنید. راه‌حل، البته، اتوماسیون بازاریابی است که با نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) شما مرتبط است.

خوشبختانه برای بازاریابان SMB، CRM در حال تبدیل‌شدن به ابزار اصلی است. طبق مقاله اخیر دنیای اقتصاد، “… تقریباً 37 درصد از مشاغل کوچک” کاملاً با برنامه‌های مبتنی بر ابر  سازگار هستند، پیش‌بینی می‌کند که تا سال 2023 به 86 درصد از مشاغل کوچک برسد.

شما به‌احتمال‌زیاد برای اداره کل تجارت خود به نرم‌افزار CRM وابسته هستید.

اتوماسیون بازاریابی همراه با سیستم CRM یک مزیت واقعی برای سازمان‌های فروش است. سرنخ‌های دارای داده‌ در CRM دارای شرایط بیشتری هستند و بنابراین بستن آن‌ها آسان‌تر است. در اینجا دلیل آن است:

مکالمات فروش شما آشنا و شخصی‌تر می‌شوند که تیم فروش ورودی شما بتواند به یادداشت‌های تعاملات قبلی اشاره کند. تاریخ مشترک روابط عمیق‌تری ایجاد می‌کند.

ایمیل‌های شما بیشتر به هم مرتبط هستند. به‌احتمال‌زیاد پاسخ درست را جلب می‌کند.

بر اساس علایق یا موقعیت‌های خاص در قیف فروش، می‌توانید تبلیغات را به‌طور هوشمند بازاریابی کنید.

این‌ها مزایای قانع‌کننده و مهمی هستند. فقط برای شرکت‌هایی که دارای CRM اختصاصی و بسته بوده نیستند.

قطع ارتباط

در حالی که CRM همه منظوره ماننده Microsoft Dnamics 365 با سیستم‌عامل‌های اتوماسیون بازاریابی خوب ارتباط برقرار می‌کند، بسیاری از مشاغل B2C از CRM های اختصاصی استفاده می‌کنند که برای صنایع خاص ساخته‌شده است: کنترل آفات، دستیاران بهداشت خانه، دندانپزشکی و ده‌ها مورد دیگر.

این سامانه‌ها تجسم دهه‌ها دانش باطنی و فرایندهای تجاری است؛ اما آن‌ها از نظر تبلیغات قبل از مشتری و بهترین قیف سال‌ها عقب هستند.

در اینجا لیست خواسته‌های یک مرکز بازاریابی متمرکز برای دریافت، تقسیم‌بندی و سپس ارتباط با مشتریان بالقوه وجود دارد:

ثبت سوابق همه تعاملات با یک مشتری احتمالیبه نمایندگان اجازه دهید تا بر اساس علاقه یا موقعیت قیف، مشتریان احتمالی را برچسب‌گذاری و تقسیم‌بندی کنند.شناسایی و جلوگیری خودکار از سوابق تکراری.به‌طور خودکار چشم‌اندازهای موجود در خط لوله، به‌ویژه از طریق ایمیل.پیام‌های بازاریابی را بر اساس بازدید از صفحات وب خاص یا آستانه نمایش صفحات تنظیم کنید.بر اساس بخش‌ها، ایمیل‌های انبوه، پیامک یا فیس‌بوک را تبلیغ کنید.CRM های اختصاصی دارای موانع کلیدی هستند که شمارا از دریافت مزایای آن بازمی‌دارد:بدون (یا محدود) فرم‌های وب به سروربدون سیگنال تبدیل به Google Analytics یا AdWordsپشتیبانی از ردیابی تماس‌هابدون پشتیبانی از کمپین ایمیلبدون پشتیبانی از SMSپشتیبانی از چت آنلاینبدون پشتیبانی از تبلیغات سرب فیس‌بوک

بدتر از آن، هنگامی‌که یک سرب(SERB) مشتری می‌شود، اطلاعات در یک شکاف هواگیر می‌کند. یکی از مشتریان ما هنگام ایجاد یک سابقه مشتری جدید باید به‌طور واقعی کلمه اطلاعات تماس و حساب را در CRM اختصاصی خود تایپ کند.

ما در حال حاضر با یک مشتری برای یافتن راه‌حل‌هایی برای این مسئله به‌ظاهر ساده کار می‌کنیم: نحوه پیاده‌سازی بستر اتوماسیون بازاریابی بدون اتصال به CRM اختصاصی یا حفظ CRM موازی (و اضافی). آن‌ها نمی‌خواهند کارکنان وقت خود را برای حفظ دو CRM جداگانه هدر دهند: یکی برای مشتریان قبل از خرید در کنار CRM واقعی.

آنچه آموخته‌ایم (و هنوز هم می‌آموزیم) می‌تواند برای سایر شرکت‌ها با چالش‌های مشابه مفید باشد.

سه بستر ؛

 یک راه‌حل (بالقوه)به نظر می‌رسد سه پلتفرم مختلف برای نقش “مرکز بازاریابی غیر CRM” برای SMB ها رقابت می‌کنند.مرکز ردیابی تماسمرکز بازاریابی ایمیلمرکز گفتگواجازه دهید جوانب مثبت و منفی هر یک را مرور کنیم:مرکز پیگیری تماس

92 درصد از ارتباطات مشتری با تلفن اتفاق می‌افتد.

بسیاری از مشاغل رو به مصرف‌کننده عمدتاً متکی به تماس‌های تلفنی و چت و پیام کوتاه هستند.

کوکی‌ها و پیکسل‌های مبتنی بر وب با خدمات ردیابی تماس (Voip) به تماس‌های تلفنی و پیامک مرتبط می‌شوند.

بااین‌حال، شماره‌های ردیابی اعمال‌شده برای بازاریابی آفلاین (بروشورها، علائم، تبلیغات چاپی) فاقد رد پای دیجیتالی هستند، بنابراین برچسب‌گذاری دستی یا سنتی سرنخ‌ها مورد نیاز است.

آنجاست که همه‌چیز از هم می‌پاشد فروشندگان ردیابی تماس انتظار دارند که کاربران از CRM استفاده کنند. برخی از فروشندگان، یک برنامه ابتدایی، شبیه CRM را ارائه می‌دهند که فاقد ابزارهای قوی مورد نیاز برای اتوماسیون بازاریابی واقعی است و اکثر فروشندگان ردیابی تماس با صدها CRM اختصاصی ارتباط برقرار نمی‌کنند.

(در طول تحقیقات خود، ما یک فروشنده – را شناسایی کردیم که سعی می‌کند با ارائه خدمات ادغام به CRM های اختصاصی با API، این شکاف هارا برطرف کند؛ اما حتی این نیز مطمئن نیست. برخی از فروشندگان CRM دسترسی API را به مرکز سود تبدیل می‌کنند در حالی که برخی دیگر فاقد آن هستند.)

شرکت بزرگ CallRail یک گزینه ارسال فرم وب را ارائه می‌دهد که با اسکریپت درج شماره پویا (DNI) کار می‌کند. بدون یک برنامه CRM قوی‌تر، اطلاعات را نمی‌توان به‌راحتی برای مواردی مانند ایمیل هدفمند، پیامک یا کمپین‌های تبلیغاتی فیس‌بوک سوءاستفاده کرد.

مرکز ایمیل

البته، تبلیغات ایمیل قلب اتوماسیون بازاریابی است. یک راه‌حل بالقوه این است که از مدیر کمپین ایمیل خود به عنوان یک مرکز متمرکز برای اطلاعات احتمالی استفاده کنید. متأسفانه، اکثر سیستم‌عامل‌های ایمیل (MailChimp، Constant Contact) به این منظور طراحی نشده‌اند.

خبر خوب این است که ارسال‌های فرم انبوه را می‌توان به‌راحتی تقسیم‌بندی کرد؛ و مشتریان را می‌توان بر اساس پاسخ‌ها و یا اقدامات به‌طور خودکار از یک لیست به لیست دیگر منتقل کرد. برخی از برنامه‌های کمپینی نامه الکترونیکی در حال حاضر یک کمپین تبلیغاتی به فیس‌بوک را ارائه می‌دهند.

نقطه‌ضعف آشکار زمانی است که اکثر تماس‌ها تلفنی هستند. نرم‌افزار کمپین نامه‌ای واقعاً برای ذخیره تماس‌های پیگیری شده، پیامک یا متن چت یا ضبط‌ شده ای طراحی نشده است. علاوه بر این، اگر تلفن‌های ورودی از دادن آدرس ایمیل خود امتناء کنند، ممکن است نمایندگان تلفن ورودی ایجاد سوابق جدید را دشوار کنند.

ایمیل‌ها می‌توانند کند باشند، در مشکل هرزنامه گم شوند یا نادیده گرفته شوند. اغلب اوقات، اگر تماس اولیه منجر به فروش نشود، فرصت نیز از دست می‌رود.

یک مشکل که هر دو رویکرد را آزار می‌دهد تکراری است. مصرف‌کنندگان وحشتناک‌ترین کارها را انجام می‌دهند. آن‌ها ممکن است با شماره ردیابی شده تماس بگیرند، اما سپس با استفاده از همان شماره مکالمه متنی را ادامه دهند. سپس به چت آنلاین (یا یک ربات چت) و سپس Facebook Messenger بروند!

چالش این است که همه این تعامل ها مستقیم باشد. اکثر نرم‌افزارهای CRM ادغام بومی با خدمات ردیابی تماس‌های محبوب دارند. این‌ها با تشخیص تماس گیرنده اصلی به استنباط تماس‌های مکرر کمک می‌کند؛ اما این‌ها همیشه یکپارچه کار نمی‌کنند (هنگامی‌که یک مشتری از تلفن دوم استفاده می‌کند) و بدیهی است که وقتی فرم‌های وب شماره تلفن ندارند، نمی‌توانند به درستی کار کنند.

خدماتی مانند نورون سی آر ام قول می‌دهند که برنامه‌ها را بدون کارمند فناوری اطلاعات به هم متصل کنند. حقیقت این است که جزئیاتی (مانند نحوه جلوگیری از تکرار اشتباهات) فوق‌العاده هستند.

مرکز چت محور

بر اساس تحقیقات کوتاه ما، بسترهای پیام‌رسانی چت درواقع می‌تواند بهترین راه‌حل برای ایجاد اتوماسیون بازاریابی بدون CRM باشد.

اول، چت آنلاین، پاسخگوی خودکار و ربات‌ها به‌طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند و جایگزین فرم‌های وب به سرور و حتی تماس‌های تلفنی می‌شوند. بر اساس تحقیقات کشف شده است که 73 در از مشتریان، از تجربه چت زنده خود راضی هستند، در حالی که فقط 61 درصد از کاربران ایمیل و 44 درصد از کاربراننیز ازا تلفن استفاده می‌کردند.

پلتفرم‌های چت می‌توانند رونویسی همه تعاملات (ایمیل ؛ چت) + پاسخ‌های کمپین را در اختیار داشته باشند، بنابراین سرنخ‌ها اعتبار بیشتری درفروش دارند.

اکثر سیستم‌عامل‌های چت به نماینده ورودی اجازه می‌دهد تا تماس‌ها و بخش‌های احتمالی را برچسب‌گذاری کند. آن‌ها از مبارزات ایمیل با گردش کار مشروط پشتیبانی می‌کنند. با راه‌اندازی مناسب (و ادغام‌های بومی)، آن‌ها می‌توانند اکثر سوابق آینده‌نگر را بدون دخالت انسان استخراج کنند.

مهم‌تر از همه، سیستم‌عامل‌های چت اهمیت ارتباطات همه‌جانبه را تشخیص داده و پشتیبانی از تلفن و پیامک را نیز اضافه کرده‌اند.

بررسی اجمالی سیستم ارتباط با مشتری

یکی از فروشندگان که در حال ساخت یک مرکز مبتنی بر چت است، شرکت خارجی Podium است. پلت فرم بررسی آنلاین آن‌ها به CRM های اختصاصی برای مراقبت‌های بهداشتی (Dentrix، OpenDental، Eaglesoft)، خودرو (CDK، Dealer Socket، DealerTrack)، خدمات خانگی (ServiceTitan، ServSuite، Housecall Pro) و چند سیستم خرده‌فروشی (Furniture Wizard، Lightspeed، SPOT متصل می‌شود. STORIS). Podium همچنین از تبلیغات کلیک به پیام Google، پیام‌رسان فیس‌بوک و مکالمات SMS پشتیبانی می‌کند. آن‌ها همچنین به‌تازگی اعلام کردند که چت وب را به عنوان بخشی از بستر پیام‌رسانی سازمانی خود قرار داده است. متأسفانه، هیچ ادغام تماس و هیچ کمپین انجام نشده است.

چت به عنوان مرکز راه‌حل مناسبی برای اتوماسیون بازاریابی غیر CRM نیست. به عنوان مثال، در دنیای Intercom.io، “کاربران” مشتریان ثبت شده یا کاربران آزمایشی (مانند مشترکین SaaS) با شناسه ورود و رمز عبور هستند. اگر در حال فروش نرم‌افزار SaaS سازمانی هستید، عالی است. اگر لوله‌کش هستید واقعاً مفید نیست.

با این وجود، اگر CRM بسته‌ای دارید و هنوز می‌خواهید از ارتباطات صندوق ورودی یکپارچه با مشتریان بالقوه بهره‌مند شوید، لیستی از سیستم‌عامل‌های چت را که باید بررسی کنید، مشاهده می‌کنید: Intercom، Podium، Drift، Chat.io/LiveChatInc، Olark و FrontApp.

دسته : ,
برچست ها :

CRM اجتماعی چیست؟


تاریخ انتشار پست : 1400/12/25 بازدید : 0

اگر هنوز شرکت شما CRM اجتماعی ی عمومی را تصویب نکرده است نگران نباشید بسیار یاز شرکت‌های همین‌طور هستند، خیلی‌ها به‌طور دقیق اصلاً نمی‌دانند که CRM اجتماعی چیست!

سیستم CRM اجتماعی مسئله مهمی به نظر می‌رسد ولی درواقع خیلی‌ها در بازار از اصول و فناوری‌های لازم برای استفاده از آن بی‌خبرند.

نظرسنجی در سال اخیر نشان داده است که تنها 15 درصد از سیستم CRM اجتماعی استفاده کرده‌اند.18 در صد نمی‌دانستند که CRM اجتماعی چیست و 20 درصد اعلام کردند که از سی آرام اجتماعی استفاده کرده‌اند.

نرم افزار سی ار ام اجتماعی

یعنی متصل کردن شبکه‌های اجتماعی به این نرم‌افزار تا هم اطلاعات بهتری در پایگاه داده آن ذخیره شود و هم مشتریان با کاربران و افراد بتوانند از راه‌های مختلف دنبال کننده‌ی نرم‌افزار باشند.

CRM اجتماعی برای جلب رضایت مشتری

سی آر ام اجتماعی فقط افزودن شبکه‌های اجتماعی مثل Facebook Twittter, linkedIn به سی آرام نیست، این‌ها در موردتعامل با مشتریانی است که ارزشمندتر هستند می‌خواهند با آن‌ها ارتباط بگیرند.

ابزارهای اجتماعی

برای آن‌که شما با مشتریان بیشتر در تماس باشید فقط نصب نرم‌افزارهای اجتماعی کافی نیست شما با CRM اجتماعی می‌توانید به همه شبکه‌های اجتماعی در تعامل باشید و همه‌ی آن‌ها را یکجا کنترل کنید.

CRM اجتماعی و اعتماد

 CRM اجتماعی امکان مقیاس بندی روابط یک‌به‌یک را فراهم می‌کند، نه‌تنها باعث ایجاد اعتماد با مشتریان بلکه افرادی که مشتریان به آن‌ها اعتماد دارند، می‌شود.


دسته : ,
برچست ها :

6 نکته برای بیش فروشی


تاریخ انتشار پست : 1400/12/19 بازدید : 0

بیش‌فروشی مزایای آشکاری برای هر شرکتی، صرف‌نظر از صنعت آن دارند.

بهترین راه حل کسب  و کار ها مایکروسافت سی آر ام است.

یکی از این مزایا آشکار است: درآمد بیشتر.

مشکل این است که مشتریان باهوش می‌توانند از طریق فراخوانی برای اقدام “شما همچنین می‌توانید دوست داشته باشید …” را مشاهده کرده و اغلب به خرید اصلی خود پایبند باشند؛ و اگر شما در موفقیت مشتری کار کنید، جایی که حتی شغل شما ازنظر فنی فروش نیست، اما این ممکن است فرصت‌هایی برای فروش در تماس‌ها یا ایمیل‌های خود با مشتریان پیدا کنید، این حتی می‌تواند سخت‌تر هم باشد.

بهترین راه حل کسب  و کار ها نرم افزار سی ار ام است.

اگر مشتری شما چند ماه با موفقیت از محصول شما لذت برده است، شما بهترین فردی خواهید بود که از محصول دیگری که می‌تواند با آن استفاده کند یا در کنار آن برای نتایج بهتر، نام ببرید.

بهترین راه حل کسب  و کار ها نرم افزار crm است.

برای موفقیت واقعی در پیشنهاد‌ها محصول خود، یک بخش جدایی‌ناپذیر از فرمول وجود دارد: لذت مشتری. وقتی می‌توانید مشتری خود را متقاعد کنید که پیشنهاد‌ها شما به نفع آن‌ها است، می‌توانید بر هنر بیش‌فروشی مسلط شوید؛ اما دقیقاً چگونه این کار را انجام می‌دهید؟

به خواندن ادامه دهید تا بیاموزید که چگونه از بیش‌فروشی به نفع خود استفاده کنید.

Upsell در مقابل Cross-Sell (گران فروشی در مقابل بیش‌فروشی)

هم فروش گران‌فروشی و هم فروش متقابل شامل فروش محصولات یا خدمات علاوه بر آنچه مشتری قبلاً قصد خرید آن را داشت، می‌شود. با هر دو نوع فروش، رعایت اخلاق و حل مسئله برای مشتری در اولویت اول است. به خاطر داشته باشید: در صورت لزوم، افزایش قیمت یا گران فروشی را توصیه نکنید.

گران‌فروشی چیست؟

گران‌فروشی پیشنهاد هر محصول دیگری است که باید همراه محصول اصلی خریداری شود،برای مثال پیشنهاد اسکنر هنگام خرید چاپگر یا پیشنهاد نرم‌کننده هنگام انتخاب شامپو.

گران‌فروشی می‌تواند معیار اصلی فروش را که تیم شما باید دنبال کند، افزایش دهد: میانگین ارزش هر تراکنش (AVT).

این KPI به تیم فروش شما می‌گوید که درآمد شرکت نسبت به تعداد افرادی که محصولات یا خدمات را خریداری می‌کنند چقدر است. یکی از راه‌های افزایش سریع AVT، فروش و افزودن محصولاتی است که مشتریان شما به آن‌ها نیاز دارند و برای خرید ابراز علاقه می‌کنند.

بیش‌فروشی چیست؟

بیش‌فروشی و گران‌فروشی اغلب به‌جای یکدیگر استفاده می‌شوند، اما سناریوهای مختلف با مشتریان مختلف می‌توانند یک روش خاص را نسبت به دیگری درخواست کنند. کلمه “upsell” تقریباً در هر موردی که علاوه بر محصول خریداری‌شده پیشنهاد می‌کنید، به کار می‌رود.

با دانستن تفاوت بین گران فروشی و بیش فروشی، خود را در مزیت بیشتر فروش و رفع نیازهای مشتری قرار می‌دهید.

نحوه بیش‌فروشیتعیین کنید که کدام محصولات بهترین نتایج رادارند.فروش‌های متقابل و متقابل را ارائه دهید که منطقی است.بیش‌فروشی با صداقت.قبل از ساختن زمین ارزش خود را نشان دهید.به مشتریان برای وفاداری پاداش دهید.تعیین کنید که کدام محصولات بهترین نتایج رادارند

شما نمی‌خواهید مشتریان خود را با پیشنهاد‌ها محصول بمباران کنید به‌هرحال، آن‌ها قبلاً از شرکت شما خرید کرده‌اند، بنابراین شما سعی می‌کنید با ارائه پیشنهاد‌ها دیگری که می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، به آن‌ها در دستیابی به موفقیت بیشتر کمک کنید. با فرصت‌های محدود برای بیش‌فروشی، می‌خواهید از تکنیکی استفاده کنید که بهترین نتایج را به دست آورد. احتمالاً تعجب‌آور نیست که بیش‌فروشی 20 برابر بهتر از گران فروشی است. هنگامی‌که خریداران محصولی را در ذهن خود دارند، واقعاً نمی‌خواهند حواسشان به محصول دیگری پرت شود. هرچند محصول یا خدماتی که اولین انتخاب آن‌ها است را بهتر به فروشی تشویق می‌کند. هرچند گاهی اوقات گران فروشی یک گزینه نیست، مانند مثال قبلی خرید شامپو. یک پیشنهاد بیش‌فروشی می‌تواند انتخاب شامپو را بهتر کند. با استفاده از نرم‌کننده، محصولات کنترل‌کننده مو، افشانه‌های تقویت‌کننده حلقه و سایر موارد، می‌توانید به خریدار کمک کنید تا مطمئن شود که پس از خرید از موهای خود راضی است.

بیش‌فروشی را ارائه دهید که منطقی است

اگر تابه‌حال با تلفن منتظر یک نماینده خدمات مشتری بوده‌اید تا به شما در حل یک مشکل ساده کمک کند، فقط اگر آن‌ها قبل از درخواست اطلاعات شما یک‌میلیون “فرصت” ارائه دهند، می‌توانید ناراحتی‌های مشتریان خود را درک کنید؛ بنابراین پیشنهاد بیش‌فروشی یا افزایش قیمت که کاملاً خارج معمول است، نه‌تنها آن‌ها را نا امیدمی کند بلکه می‌تواند روابط آن‌ها را با شرکت شما به خطر بیندازد.

پیشنهاد شما باید متناسب با نیازهای دقیق مشتری در همان لحظه‌ای باشد که او در مورد آن‌ها با شما صحبت می‌کند. به سیگنال‌هایی مانند “ای‌کاش می‌توانستم X انجام دهم” یا “بعد ما می‌خواهیم Y را امتحان کنیم” گوش دهید تا به شما این ایده را بدهد که آیا مشتری شما برای دستیابی به نتایج دلخواه خود به موارد بیشتری نیاز دارد یا خیر. به‌طور فعال به نیازها و خواسته‌های آن‌ها گوش دهید، تعیین کنید که کدام‌یک از محصولات یا خدمات شما می‌تواند به آن‌ها کمک کند و بیش‌فروشی یا افزایش قیمت را ارائه دهید.

بیش‌فروشی باصداقت

اگر مشتریان در هرلحظه احساس کنند که چیزی کاملاً درست نیست، آن‌ها از بین می روند. هرچه شفافیت تیم فروش شما در یافتن محصول مناسب در طول فرایند خرید بیشتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که این مشتریان در کنار هم بمانند و طرفداران وفادار شوند.

اگر سعی می‌کنید در حین ارتباط با مشتریان، فروش خود را افزایش دهید یابیش‌فروشی داشته باشید، با آن‌ها صادق باشید. استفاده از ابزارهایی مانند PartnerTap یا استفاده از CRM می‌تواند با همکاری با دیگر شرکای تجاری، پشت‌صحنه‌ای ازآنچه واقعاً برای مشتری اهمیت دارد را به شما نشان دهد. درنتیجه، شما شفافیت قیمت‌گذاری و قراردادها را تقویت می‌کنید و با مشتری خود ارتباط برقرارمی کنید. این امر باعث می‌شود که آن‌ها پیشنهاد بیش‌فروشی شما را قبول کنند.

قبل از ایجاد پیشنهاد، ارزش خود را نشان دهید

هنگامی‌که تشخیص دادید که پیشنهاد بیش‌فروشی برای مشتری شما منطقی و اجرا پذیر است، کار شما به پایان نرسیده است. شما باید مطمئن شوید که می‌توانید ارزشی را که محصول یا خدمات اضافی به زندگی مشتریان شما می‌افزاید، نشان دهید.

شما می‌توانید از مواردی مانند مطالعات موردی مشتریان، توصیفات و حتی نظرات مثبت مشتریان استفاده کنید تا به مشتریان خود نشان دهید که چگونه می‌توانند از محصول اضافی‌ای که برای دستیابی به اهداف خود آماده کرده‌اید استفاده کنند. اگر اطلاعاتی در مورد افزایش KPI دارید که مشتریان می‌توانند با استفاده از محصول یا خدمات شما به آن برسند، آن را به اشتراک بگذارید. اطمینان حاصل کنید که ارزش برای مشتری شما روشن است تا بتواند به‌تنهایی تصمیم بگیرد، بدون فشار فروش، اما با انتخاب منطقی.

به شبکه فروش و بازاریابی خود ضربه بزنید تا فرصت‌های بیش‌فروشی را پیدا کنید.

هدف نهایی بیش‌فروشی، حل مشکل مشتری و ارائه ارزش است.

اگر از فروش کانال برای افزایش درآمد کسب‌وکار خود استفاده می‌کنید، متوجه خواهید شد که این نمایندگان فروش تمایل دارند فرصت‌های طبیعی برای بیش‌فروشی را مشخص کنند. شرکایی که محصول یا خدمات شما را از طرف شما می‌فروشند به شبکه‌های اضافی دسترسی دارند که ممکن است تیم داخلی شما از آن‌ها استفاده نکند. آن‌ها ممکن است قادر به استفاده از محصولات و خدمات اضافی باشند که در کنار خرید اصلی کار می‌کند و ارزش بیشتری را برای مشتری به ارمغان می‌آورد.

پیگیر مشتریان وفادار باشید

اگر با موفقیت یک فروش صعودی یا بیش‌فروشی را بستید، با این‌ حال، کار شما هنوز تمام نشده است.

شما با موفقیت مشتری را متقاعد کرده‌اید که پول بیشتری برای معامله خود خرج کند. علاوه بر پولی که در حال حاضر برای محصول اصلی خرج می‌کند؛ بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که به مشتریان خود برای هزینه بیشتر و اعتماد به راهنمایی‌های مشورتی خود پاداش می‌دهید.

هنگامی‌که مشتری یک گام اضافی با شما برای هزینه بیشتر برداشت و وفادار ماند، ابتکار عمل را به خرج دهید و در ازای آن به او پاداش دهید. برخی از ایده‌ها برای تشکر از شما می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

ارسال نامه تشکر برای آن‌هاارسال یک‌تکه از سوگ شرکتهدیه یا کد تخفیف رایگان برای خرید بعدی به آن‌ها ارائه دهیددرآمد کسب‌وکار خود را با تکنیک‌های بیش‌فروشی بالا ببرید

نترسید که از ایده بیش‌فروشی به مشتریان فعلی غافل شوید. هنگامی‌که با یکپارچگی انجام می‌شود، فرصت‌های بیش‌فروشی می‌تواند به همان اندازه که برای KPI های فروش شما مفید است، برای مشتری مفید باشد.

بهترین زمان برای ذکر فرصت اضافی برای خرید زمانی است که نیاز واقعی به محصول یا خدمات دیگری که شرکت شما ارائه می‌دهد وجود داشته باشد. با در نظر گرفتن این نکات، ممکن است بتوانید درآمد خود را از طریق بیش‌فروشی  افزایش دهید.

دسته : ,
برچست ها :

آسیب‌های امنیتی ناشی از داده‌های بد در CRM


تاریخ انتشار پست : 1400/12/8 بازدید : 0

امروزه حملات اینترنتی و سایبری بسیار شایع است و خرابکاران هرجایی که اطلاعاتی وجود داشته باشد برای رسید به آن اقدامات خرابکارانه‌ای را صورت می‌دهند. با زیادشدن بازارهای کسب‌وکار اینترنتی و آنلاین و ورود صنعت‌های بزرگ به این حوزه رقابت در مورد مسئله امنیت اطلاعات در زمینه‌های فروش‌های B2B و مراحل بازاریابی و فروش بسیار پیچیده و سخت‌تر هم می‌شود هرچند باوجود شرکت‌های امنیتی و فضایی که حاکم است ورود به امنیت کار دشواری است اما در کمپین‌های تبلیغاتی و رویدادها که مشتریان زیادی وجود دارند، امنیت این کار بسیار دشوارتر خواهد شد.

توجه داشته باشید که توسعه سی ار ام بسیار به بهینه کردن فرایند های فروش و بازاریابی شما کمک خواهد کرد.

منظور از داده بد در CRM

توضیح دادن مستقیم داده‌های بدکار دشواری است ولی می‌توان در این خصوص به این نکات اشاره‌ای کرد:

مقادیر ازدست‌رفته و پاک‌شدهتاریخچه منقضی شدهفرمت‌های مختلف و ناسازگاراطلاعات طبقه‌بندی نشدهدسته‌بندی‌های نامناسبو…

اما همه این نوع داده‌های بد تنها بخشی از آن‌ها هستند که اغلب هم فنی می‌باشند، داده‌های بد همان اطلاعات غلط و نادرستی هستند که مدت‌ها وقت و سرعت شمارا اشغال می‌کنند، شمار را از ایجاد یک معامله جدید|، از یک جلسه یا فروش خوب دور می‌کنند و عقب می‌اندازند و یا ترتیبی می‌دهند تا شما بیشتر در محل کارتان باشید تا مشکلات را برطرف کنید.

توجه داشته باشید که توسعه crm بسیار به بهینه کردن فرایند های فروش و بازاریابی شما کمک خواهد کرد.

اگر داده‌های نادرست به‌خوبی و درستی شناخته نشوند عوامل بسیاری زیادی خواهند داشت که امنیت سایبری نیز بسیار مهم است در این موارد.

تکراری بودن اطلاعات

تکراری بودن اطلاعات یا داپلیکیت بودن دیتاها (Duplicate Data Custumers) می‌تواند از طریق داده‌های تکراری و به پایگاه داده شما آسیب برساند، می‌تواند برای کمپین‌های ایمیلی شما مشکل ایجاد کند مثلاً از طریق ارسال دوباره ایمیل به مشتریان که همین امر باعث ناخوشنودی مشتریان خواهد شد.

دیتاهای ورودی اشتباه

زمانی که مشتریان اطلاعات خود را مثل ایمیل‌ها و شبکه‌های اجتماعی و پل‌های ارتباطی را به سهولت و نادرست وارد می‌کنند، یا هنگامی‌که افراد کار کننده با CRM مثل اعضای گروه فروش و بازاریابی اطلاعاتی را از مشتری اشتباه وارد می‌کند در CRM و یا زمانی که فرم‌هایی را در سایت شما نادرست پر می‌کنند همه و همه راه‌هایی است که ممکن است اطلاعات نادرست به دست شما و برای استفاده در CRM برسد.

آدرس‌های دارای تاریخ انقضا

بسیاری از کاربران نسبت به دادن اطلاعات شخصی تردید دارند و برای شرکت در رویدادها و اشتراک گذاشتن مطالب در شبکه‌های اجتماعی و سمینارها و وبینارهای آنلاین نیز از آدرس‌های یک‌بارمصرف استفاده می‌کنند و یا ممکن است که در کنترل‌کنندگان بخواهند که اطلاعات تماس مثل ایمیل را به فروشنده نمایش ندهند.

از بین رفتن دیتاها و تغییرات آن‌ها

آمارها نشان می‌دهند که هرساله بیش از 19% از دیتاها از بین می‌روند و یا دیگر قابل‌استفاده نیستند، دلایلی همچون: تغییر شماره‌ها و آدرس ایمیل‌های مشتری، اضافه شدن اطلاعات تماس برای مشتری، منتقل شدن مشتری به سازمانی دیگر و… به‌روز نگه داشتند اطلاعات کاری بی‌پایان خواهد بود.

آیا همه اطلاعات مفیدند

در پروژه‌ها به‌خصوص زمان‌های آغازین پروژه با انبوهی از داده‌ها و اطلاعات مواجه می‌شویم، اما همه‌ی این اطلاعات به کار ما نمی‌آیند، ما باید بدانیم که کدام اطلاعات برای مفید و کدام‌یک غیرضروری است، باید پایگاه داده‌ای خود را از وجود اطلاعات نامفید و غیرکاربردی خالی کنیم ئ اطلاعات مهم را مدام به‌روز کنیم.

آیا اطلاعات شما با CRM سازگار است

این به آن معنا است که آیا همه اطلاعات واردشده در CRM مثلاً اطلاعات تماس یا ایمیل‌ها همه دارای فرمت‌های یکسانی هستند، این فرمت‌های انتخابی با CRM شما سازگاری دارد و قابل‌استفاده است؟ شما حتماً باید در مورد این فرمت‌های سی آر ام خود اطلاعات کافی داشته باشید.

رقابت برای فروش امنیت سایبری در حال افزایش است، بنابراین دستیابی به تصمیم‌گیرندگان و تأثیرگذاران بسیار ضروری است. Microsoft Dynamics CRM به شما کمک می‌کند تا در دسترسی خود اطمینان داشته باشید. با داشتن بیش از میلیون‌ها نقطه داده B2B و بیشترین تعداد شماره‌گیری مستقیم، ازجمله شماره تلفن همراه، می‌توانید مخاطبان خود را تقسیم‌بندی کرده و بر این اساس رویکردی مناسب اتخاذ کنید.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد