تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نمایندگی فایروال سوفوس
پوشش داکرومات چیست
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
yummynotes
Best Ever Lotus Biscoff Mug Cake Recipe
yummynotes
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال

neuroncrm - مفهوم XRM چیست؟ s

neuroncrm - مفهوم XRM چیست؟

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 12
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 11
» بازديد سال : 11
» بازديد کل : 11
» اعضا : 0
» مطالب : 20

مفهوم XRM چیست؟


تاریخ انتشار پست : 1401/2/18 بازدید : 0

XRM یک محصول نیست. این یک رویکرد استراتژیک برای ایجاد یک سیستم یکپارچه است که تمام جنبه‌های یک کسب‌وکار را به هم متصل می‌کند.

بهترین راه حل پیشنهادی برای بهینه سازی فرآیندهای فروش و بازاریابی، کسب و کار شما استفاده از سی ار ام است.

درواقع امروزه به این شکل بیان می‌کنند که XRM شکل به روز شده‌ی کلمه‌ی CRM به معنای سیستم ارتباط با مشتری (Customer relationship management) است و تنها این کلمه در یک حرف یعنی C با یکدیگر تفاوت دارند، XRM (Extended relationship management) نیز به معنای سیستم ارتباط با هر چیزی یا سیستم ارتباط گسترده معنی می‌شود.

بهترین راه حل پیشنهادی برای بهینه سازی فرآیندهای فروش و بازاریابی، کسب و کار شما استفاده از مایکروسافت سی ار ام است.

اما در عمل باید با دید وسیع‌تر و کامل‌تری به این موضوع نگاه کرد.

درواقع نرم‌افزار CRM یک پلتفرم مناسب برای جمع‌آوری و ذخیره داده‌های مرتبط با مشتریان است اما سیستم XRM تنها به مدیریت ارتباط با مشتریان محدود نمی‌شود و قابلیت‌های بسیاری دارد که باعث می‌شود بخش‌های مختلف یک سازمان به یکدیگر متصل شوند تا عملکردی یکپارچه داشته باشند.

بهترین راه حل پیشنهادی برای بهینه سازی فرآیندهای فروش و بازاریابی، کسب و کار شما استفاده از سی ار ام فارسی است.

مفهوم XRM

ما به این شکل تعریف می‌کنیم:

پلتفرم XRM مجموعه‌ای از سیستم‌ها و امکانات هست که مدیریت سیستم ارتباط با هر چیزی را از درون سازمان و بیرون سازمان فراهم می‌کند. خود سیستم CRM درواقع یکی از اجزا، زیرمجموعه و ابزارهای بستر XRM می‌باشد.

برخی از امکانات پایه‌ای پلتفرم XRM:

مدیریت مشتریان و مخاطبان

مدیریت مکاتبات و نامه‌های اداری و پست‌ها

مدیریت و برقرار ارتباط تأمین‌کنندگان

مدیریت‌های مالی و دارایی

مدیریت وظایف افراد

مدیریت پروژه‌ها و مراحل انجام کار

مدیریت منابع انسانی و افراد ذینفع

فن‌آوری‌های کلیدی XRM

XRM به توسعه‌پذیری پلتفرم CRM که بر روی آن ساخته‌شده است بستگی دارد. Microsoft Dynamics 365 در حال حاضر قوی‌ترین پلتفرم XRM موجود را به دلیل Microsoft.NET Framework که زیربنای آن است، ارائه می‌کند. شرکت‌ها معمولاً می‌توانند با استفاده از Microsoft Dynamics 365 به 80% نیازهای تجاری خود دست یابند. در همین حال،Net Framework یک معماری رایج را ارائه می‌کند که توسعه‌دهندگان نرم‌افزار می‌توانند از آن برای ایجاد برنامه‌های کاربردی سفارشی خط کسب‌وکار (LOB) استفاده کنند که 20 درصد باقی‌مانده نیازهای یک شرکت را سریع و اقتصادی تأمین می‌کند.

تاریخچه XRM

سیستم CRM برای اولین بار در سال 2001 میلادی به بازار معرفی شد.

نسخه‌ی اولیه این سیستم باهدف جمع‌آوری اطلاعات مشتریان طراحی‌شده بود، باگذشت زمان این نرم‌افزار توسط شرکت مایکروسافت پیشرفته‌تر شد و درزمینهٔ های گسترده‌تری هم می‌توانست فعالیت کند و تنها به جمع‌آوری اطلاعات مشتریان نیز محدود نمی‌شود و در کنار یکپارچه‌سازی در کنار سایر نرم‌افزارها عملکرد بسیار بیشتری را دارد.

مزایای XRM

استقرار یک‌راه حل XRM بر اساس Microsoft Dynamics CRM چندین مزیت حیاتی دارد.

اتوماسیون پیشرفته – راه‌حل‌های XRM بسیاری از کارهای حیاتی یا یکنواخت را که در غیر این صورت کارمندان مجبور بودند به‌صورت دستی انجام دهند، خودکار می‌کنند.

استقرار سریع‌تر – پلاگین های نرم‌افزاری عملکرد سیستم هسته Microsoft Dynamics CRM را گسترش می‌دهند، بنابراین توسعه‌دهندگان مجبور نیستند نرم‌افزار LOB را از ابتدا بسازند.

امنیت – Microsoft Dynamics CRM ویژگی‌های امنیتی قوی، از جمله نقش‌های امنیتی برای کاربران و اشیایی که دسترسی به داده‌های حساس را محدود می‌کنند، اتصالات SSL برای انتقال داده و غیره را فراهم می‌کند.

پایداری – Microsoft Dynamics CRM ثبات یک سیستم CRM در سطح سازمانی را فراهم می‌کند که توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های LOB را بر روی آن بسازند.

یکپارچه‌سازی – راه حل‌های XRM می‌توانند سیستم‌های موجود را به CRM متصل کنند و داده‌های به دام افتاده در سیستم‌های قدیمی را آزاد کنند. Microsoft Dynamics CRM همچنین یکپارچه‌سازی بومی با برنامه‌های Microsoft SharePoint و Microsoft Office از جمله Outlook، Excel و Word را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های قدرتمند بومی – راه‌حل‌های XRM که بر اساس Microsoft Dynamics CRM ساخته‌شده‌اند، گردش‌های کاری قدرتمند، گزارش دهی، مدل‌سازی داده و خدمات وب را ارائه می‌کنند.

قابلیت استفاده – رابط کاربری Microsoft Dynamics CRM بلافاصله برای هرکسی که از برنامه‌های Microsoft Office استفاده می‌کند آشنا است.

سیستم در XRM با ایجاد و راحت کردن ارتباط میان بخش‌های مختلف، همچنین هوشمند سازی فرآیندهای مختلف، ذخیره اطلاعات و داشت پایگاه اطلاعاتی و ارائه تجزیه و تحلیل نیز بروز اشتباهات را بسیار کم می‌کند و همچنین باعث صرفه‌جویی در منابع و زمان می‌شود.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد